Polish English German Russian
mapa atrakcji

Hotel Okęcie – doskonałe miejsce na relaks w Warszawie.

Zwiększ / zmniejsz:
MasażeMasz stresującą pracę, w której długie godziny spędzasz za biurkiem lub w podróży? Odczuwasz z tego powodu bóle? Mamy na to sposób. Odwiedź Massage City Center – Hotel Okęcie w Warszawie i poznaj zbawienną moc masażu.

Nasze centrum odnowy biologicznej z racji bliskiej lokalizacji w okolicach lotniska, daje możliwość wszystkim podróżnym – zarówno tym oczekującym na wylot, jak i przylatującym, zrelaksowania się. Zdajemy sobie sprawę, że wielogodzinny lot połączony w wielu przypadkach z przekraczaniem stref czasowych, w niezbyt wygodnej pozycji, obfitujący w różnorakie sytuacje np. awanturujący się współpasażer, turbulencje, czy po prostu strach przed odbyciem lotu, może niekorzystnie wpłynąć na nasz stan psychofizyczny. Wielu pasażerów zmuszonych jest z różnych względów pojawić się dużo wcześniej przed wylotem. Czeka ich długi czas oczekiwania – i wtedy jesteśmy my, Massage City Center.

Masaż, to jedna z najstarszych metod relaksacyjnych i leczniczych na świecie. Tajowie twierdzą, że masaż tajski wykonywano już pięćset lat przed naszą erą. Masaż polega na ręcznym ugniataniu, rozcieraniu, głaskaniu, oklepywaniu i wstrząsaniu tkanek, głównie mięśni. Ma na celu doprowadzić do rozluźnienia spiętych mięśni, poprawić krążenie krwi i ogólnie nas zrelaksować. W sytuacjach bólowych ma nam przynieść ulgę. Masaż pośrednio wpływa na cały organizm. Może być zabiegiem miejscowym lub ogólnym. Panie z pewnością docenią masaż kosmetyczny, który daje efekt młodego wyglądu.

Hotel Okęcie ma na celu zapewnienie Państwu komfortowych warunków do odpoczynku, relaksu i snu. Zdajemy sobie sprawę, że dobry hotel, oprócz miejsc noclegowych musi mieć w swojej ofercie również restaurację z dobrą kuchnią, polecającą zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie. Nasza restauracja w swoim menu poleca dania najpopularniejszych kuchni świata - od tradycyjnych po orientalne.

Nasi goście mają do swojej dyspozycji również basen, siłownię i centrum odnowy biologicznej.

Massage City Center, to atrakcyjnie umiejscowione w Hotelu Okęcie centrum odnowy biologicznej.  Przy urządzaniu go, staraliśmy się o to, aby salon sprawiał wrażenie przytulności, intymności i komfortu. Zabiegów dokonują wysoko wykwalifikowani specjaliści. Gabinety urządzone są nowocześnie w miłej dla oka kolorystyce. Posiadający dużą wiedzę fachową pracownicy, są w stanie dla każdego indywidualnie dobrać rodzaj masażu.

Z usług Massage City Center mogą skorzystać wszyscy, którzy mają na to ochotę. Aktualnie prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną.

Chcesz się zapoznać z naszą ofertą promocyjną, szukaj Massage City Center – Hotel Okęcie w Internecie.

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy