Polish English German Russian
mapa atrakcji

Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?

Czytaj więcej: Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?Wymarzone wakacje to moment w którym zależy nam na dobrym wypoczynku oraz atrakcjach, które są dopasowane do naszych preferencji oraz potrzeb.

Czytaj więcej: Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?

 

Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrody

Czytaj więcej: Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrodyPlanując urlop, wiele osób zastanawia się nad wyborem miejsca, w którym zapomni o codziennych problemach. Nie wszyscy są entuzjastami wakacyjnych szaleństw, dlatego każdy, komu marzy się spokojna okolica, powinien zastanowić się nad wynajęciem domku na Mazurach. Kraina Wielkich Jezior to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie odizolować się od zgiełku i marzy o odpoczynku w towarzystwie ptasiego śpiewu i szumu wiatru.

Czytaj więcej: Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrody

Jak wakacje w Hiszpanii, to tylko w…

Czytaj więcej: Jak wakacje w Hiszpanii, to tylko w…Walencji oczywiście! Jest to jedne z piękniejszych miejsc w środkowo-wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego położone nad samym Morzem Śródziemnym, dzięki czemu możesz tam podziwiać zarówno piękne krajobrazy morskie, jak i znajdujące się na lądzie monumentalne zabytki i elementy kultury hiszpańskiej. Z pewnością nie pożałujesz swojej wycieczki w tamte okolice również, ze względu na liczne atrakcje, które czekają na Ciebie. Przekonaj się jak wspaniała i zaskakująca może okazać się Walencja.

Czytaj więcej: Jak wakacje w Hiszpanii, to tylko w…

Jelenia Góra - przedsionek Karkonoszy

Czytaj więcej: Jelenia Góra - przedsionek KarkonoszyWiele osób wyjeżdżających w Karkonosze zaczyna swoją podróż od Jeleniej Góry. Dzieje się tak nie tylko za sprawą lokalizacji miasta, wysuniętego mocno na południe województwa dolnośląskiego, ale także ze względu na jego niewątpliwy urok. W historii Jelenia Góra zapisała się w dużej mierze jako miasto przemysłowe, jednak znajduje się tutaj wiele ciekawych zabytków i atrakcji, a także uzdrowisko Cieplice. Warto tu przyjechać i rozpocząć swoją podróż na południe właśnie od Jeleniej Góry i jej uroków.

Czytaj więcej: Jelenia Góra - przedsionek Karkonoszy

Udane wakacje w Giżycku

Czytaj więcej: Udane wakacje w GiżyckuGiżycko to malowniczo położone miasto na Mazurach, które każdego roku przyciąga tłumy turystów zainteresowanych zwiedzaniem lokalnych zabytków i atrakcji, oraz żeglarstwem. To miejsce o wyjątkowym uroku i bardzo ciekawej historii - warto się z nią zapoznać, aby w pełni poznać charakter tego miasta. To nie tylko doskonałe miejsce wypadowe nad jeziora Kisajno i Niegocin, ale także dawna twierdza krzyżacka i pruska. Pomimo burzliwych dziejów i wielu klęsk nawiedzających miasto, Giżycko jest obecnie pięknym, zrewitalizowanym miejscem uwielbianym przez mieszkańców i przyjezdnych.

Czytaj więcej: Udane wakacje w Giżycku

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy