Polish English German Russian
mapa atrakcji

Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzy

Czytaj więcej: Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzyChamonix to jeden z najbardziej znanych i cenionych kurortów w Alpach Francuskich. To przepiękne miasteczko położone jest na wysokości 1 035 m n.p.m, w niezwykle malowniczej scenerii. Otoczone jest majestatycznym łańcuchem Alp i leży u podnóża najwyższego europejskiego szczytu – Mont Blanc (4 810 m n.p.m.), który już Juliusz Słowacki nazywał Dachem Europy.

Czytaj więcej: Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzy

 

Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?

Czytaj więcej: Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?Wielki Kanion, norweskie fordy, czy plaże Tajlandii - to tylko kilka najpopularniejszych kierunków wakacyjnych Polaków. Jednak na taki wypoczynek pozwolić sobie może jedynie wąska grupa wybrańców. Z racji faktu, że większość rodaków nie oszczędza, to najzwyczajniej w świecie nie ma na takie eskapady pieniędzy. Z racji faktu, że marzenia są bezcenne, banki i firmy pożyczkowe coraz mocniej kuszą nas atrakcyjnymi pożyczkami wakacyjnymi.

Czytaj więcej: Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?

Podróż z rodziną - jak to wszystko zmieścić w samochodzie?

Czytaj więcej: Podróż z rodziną - jak to wszystko zmieścić w samochodzie?Wakacje w pełni, ale część wakacyjnych wyjazdów na pewno jeszcze przed nami. Coraz więcej Polaków wybiera podróż samolotem, jednak to samochód nadal jest najpopularniejszym środkiem transportu, szczególnie w przypadku niezbyt dużych odległości.

Czytaj więcej: Podróż z rodziną - jak to wszystko zmieścić w samochodzie?

Świetny pomysł na wakacje

Czytaj więcej: Świetny pomysł na wakacjeZastanawiasz się nad tym, gdzie ruszyć na wakacje? Jeśli tak – musisz przemyśleć wiele ważnych kwestii. Po pierwsze – budżet, po drugie – komfort, po trzecie – kto będzie Ci towarzyszył. Czy zamierzasz wypoczywać samemu, z rodziną, z przyjaciółmi – wszystko to trzeba przemyśleć i opracować plan, dzięki któremu wakacje będą nie tylko niezapomniane, ale również bezpieczne. Jeśli tak to widzisz – dlaczego nie wybrać się nad polskie morze? Czeka nad nim cała masa interesujących lokalizacji, w tym komfortowe apartamenty Baltic Home.

Czytaj więcej: Świetny pomysł na wakacje

Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkę

Czytaj więcej: Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkęSłońce odbijające się w tafli wielkiego jeziora, rześki wiatr i poczucie absolutnej wolności. Kto ze spędzających lato w mieście o tym nie marzy?


Nic więc dziwnego, że mimo dostępności wielu egzotycznych destynacji, Mazury wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Szczególnie wielu jest wśród nich wodniaków, dla których mazurskie jeziora to wprost idealne miejsce. By do nich dołączyć, nie trzeba nawet posiadać własnego jachtu. Wystarczy bowiem wyczarterować go na stronie http://czarter4u.pl/. Tym bardziej, że w ofercie firmy są jednostki naprawdę dla każdego amatora wiatru, wody i słońca. Oto trzy przykłady na potwierdzenie tych słów.

Czytaj więcej: Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkę

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy