Polish English German Russian
mapa atrakcji

Kuchnia galicyjska oraz małopolska

Czytaj więcej: Kuchnia galicyjska oraz małopolskaPodróże i zwiedzanie interesujących zakątków świata równocześnie oznacza poznawanie lokalnej kultury oraz oczywiście kuchni. Ich dania są zazwyczaj bardzo często odmienne od tych, które jadamy na co dzień. Każde państwo jest w stanie zaserwować nam posiłek, który może nas zadziwić i zachwycić. W ten sposób tradycje innych krajów są przenoszone na całą Europę, między innymi do Polski. Jednym z najciekawszych turystycznych miejsc w Polsce jest oczywiście Kraków. To doskonałe miejsce, aby poznać lokalną kuchnię - restauracje w Krakowie serwują pyszne potrawy kuchni galicyjskiej i małopolskiej. Wbrew pozorom mają one ze sobą wiele wspólnego!

Czytaj więcej: Kuchnia galicyjska oraz małopolska

 

Wyjazd do Szczecina - co lepiej wybrać, hotel czy apartament?

Czytaj więcej: Wyjazd do Szczecina - co lepiej wybrać, hotel czy apartament?Szczecin staje się coraz bardziej popularną destynacją zarówno w celach typowo wakacyjnych i urlopowych, jak też w celach biznesowych. Sporo osób odwiedza to pięknie położone miasto, które może poszczycić się wieloma atrakcjami turystycznymi. Jeżeli ktoś planuje wyjazd do Szczecina, warto by wcześniej znalazł dogodny dla siebie nocleg w tym mieście, biorąc pod uwagę zarówno dostępne hotele, jak też bardzo wygodne i nowoczesne apartamenty.

Czytaj więcej: Wyjazd do Szczecina - co lepiej wybrać, hotel czy apartament?

Najlepsze miejsca na wakacje w 2018 roku

Czytaj więcej: Najlepsze miejsca na wakacje w 2018 rokuRok 2018 jest rokiem, w którym wielu uwielbiających podróże decyduje się na kierunki w nieznane. Choć nasza Polska jest piękna, to jednak wielu zapalonych miłośników przygód prędzej czy później może znudzić się najpopularniejszymi pod względem turystycznym miejscami. Gdzie wybierają się turyści na wakacje w 2018 roku? Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych miejsc.

Czytaj więcej: Najlepsze miejsca na wakacje w 2018 roku

Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?

Czytaj więcej: Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?Wymarzone wakacje to moment w którym zależy nam na dobrym wypoczynku oraz atrakcjach, które są dopasowane do naszych preferencji oraz potrzeb.

Czytaj więcej: Dlaczego warto jest skorzystać z biura podróży organizując swoje wymarzone wakacje?

Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrody

Czytaj więcej: Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrodyPlanując urlop, wiele osób zastanawia się nad wyborem miejsca, w którym zapomni o codziennych problemach. Nie wszyscy są entuzjastami wakacyjnych szaleństw, dlatego każdy, komu marzy się spokojna okolica, powinien zastanowić się nad wynajęciem domku na Mazurach. Kraina Wielkich Jezior to idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie odizolować się od zgiełku i marzy o odpoczynku w towarzystwie ptasiego śpiewu i szumu wiatru.

Czytaj więcej: Domki na Mazurach – odpoczynek w otoczeniu przyrody

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy