Polish English German Russian
mapa atrakcji

3 szlaki turystyczne dla początkujących – odkryj Tatry w trakcie zimowego pobytu w Zakopanem

Czytaj więcej: 3 szlaki turystyczne dla początkujących – odkryj Tatry w trakcie zimowego pobytu w ZakopanemTatry w zimowej odsłonie prezentują się bardzo malowniczo. Góry i polany pokryte śniegiem każdego roku przyciągają duże grupy turystów chętnych do odkrywania kolejnych szlaków. Ciebie również? Jeśli nie jesteś zbyt doświadczonym podróżnikiem, zdobywanie Giewontu, Kasprowego Wierchu czy Nosalu odłóż do wiosny lub na kolejny sezon. Równie piękne widoki czekają na Ciebie na 3 innych trasach.

Czytaj więcej: 3 szlaki turystyczne dla początkujących – odkryj Tatry w trakcie zimowego pobytu w Zakopanem

 

Noclegi w Pobierowie

Czytaj więcej: Noclegi w PobierowieSpędzając urlop chcemy odpocząć. Wiele osób lubi miejscowości, które wyciszą i ukoją nerwy. Jeszcze lepiej, jeśli są one zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu. Chyba nie ma nic lepszego, jak drzemka nad morzem wśród szumu fal i śpiewie ptaków. Miejscowość Pobierowo w województwie zachodniopomorskim oferuje wiele atrakcji, które docenią młodsi jak i starsi turyści.

Czytaj więcej: Noclegi w Pobierowie

ORP Błyskawica

Czytaj więcej: ORP BłyskawicaGdyby wskazać jedną jedyną legendę polskiej Marynarki Wojennej zapewne nikt nie miałby wątpliwości. Niszczyciel ORP Błyskawica to nazwa, o której prawdopodobnie słyszał każdy w naszym kraju. Skąd wzięła się ta legenda i dlaczego trwa do dziś?

Czytaj więcej: ORP Błyskawica

Skomplikowane wyjścia do restauracji

Czytaj więcej: Skomplikowane wyjścia do restauracjiGdy chcemy spotkać się ze znajomymi lub porozmawiać na spokojnie o planach w biznesie z potencjalnymi partnerami - udajemy się do restauracji.

Czytaj więcej: Skomplikowane wyjścia do restauracji

Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?

Czytaj więcej: Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?Kolekcjonerskie monety dla numizmatyków mają często ogromną wartość, niektóre egzemplarze nawet wartość sentymentalną. Kolekcje obfitują nierzadko w monety z długą historią, są przekazywane z pokolenia na pokolenie jako forma pielęgnowania tradycji. Kolekcjonerzy przechowują swoje monety w bardzo różny sposób. Dla jednych ważne jest ich zabezpieczenie przed uszkodzeniami, dla innych atrakcyjna prezentacja w gablotach.

Czytaj więcej: Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy