Polish English German Russian
mapa atrakcji

Skomplikowane wyjścia do restauracji

Czytaj więcej: Skomplikowane wyjścia do restauracjiGdy chcemy spotkać się ze znajomymi lub porozmawiać na spokojnie o planach w biznesie z potencjalnymi partnerami - udajemy się do restauracji.

Czytaj więcej: Skomplikowane wyjścia do restauracji

 

Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?

Czytaj więcej: Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?Kolekcjonerskie monety dla numizmatyków mają często ogromną wartość, niektóre egzemplarze nawet wartość sentymentalną. Kolekcje obfitują nierzadko w monety z długą historią, są przekazywane z pokolenia na pokolenie jako forma pielęgnowania tradycji. Kolekcjonerzy przechowują swoje monety w bardzo różny sposób. Dla jednych ważne jest ich zabezpieczenie przed uszkodzeniami, dla innych atrakcyjna prezentacja w gablotach.

Czytaj więcej: Jak przechowywać kolekcjonerskie monety?

Dlaczego warto samemu zaplanować podróż?

Czytaj więcej: Dlaczego warto samemu zaplanować podróż?Zapomnijmy o wycieczkach organizowanych za pośrednictwem biur podróży. Skupmy się na tym, co turyści lubią najbardziej - na wypadach organizowanych we własnym zakresie. Dlaczego warto zdecydować się na właśnie taki sposób uprawiania turystyki? I co do tego mają okolice Leszna? Tego dowiemy się z poniższego artykułu.

Czytaj więcej: Dlaczego warto samemu zaplanować podróż?

Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzy

Czytaj więcej: Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzyChamonix to jeden z najbardziej znanych i cenionych kurortów w Alpach Francuskich. To przepiękne miasteczko położone jest na wysokości 1 035 m n.p.m, w niezwykle malowniczej scenerii. Otoczone jest majestatycznym łańcuchem Alp i leży u podnóża najwyższego europejskiego szczytu – Mont Blanc (4 810 m n.p.m.), który już Juliusz Słowacki nazywał Dachem Europy.

Czytaj więcej: Chamonix u podnóża Mont Blanc – centrum alpinizmu i mekka dla narciarzy

Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?

Czytaj więcej: Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?Wielki Kanion, norweskie fordy, czy plaże Tajlandii - to tylko kilka najpopularniejszych kierunków wakacyjnych Polaków. Jednak na taki wypoczynek pozwolić sobie może jedynie wąska grupa wybrańców. Z racji faktu, że większość rodaków nie oszczędza, to najzwyczajniej w świecie nie ma na takie eskapady pieniędzy. Z racji faktu, że marzenia są bezcenne, banki i firmy pożyczkowe coraz mocniej kuszą nas atrakcyjnymi pożyczkami wakacyjnymi.

Czytaj więcej: Pożyczka na wyjazd? Jak wziąć, by później nie żałować?

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy