Polish English German Russian
mapa atrakcji

Świetny pomysł na wakacje

Czytaj więcej: Świetny pomysł na wakacjeZastanawiasz się nad tym, gdzie ruszyć na wakacje? Jeśli tak – musisz przemyśleć wiele ważnych kwestii. Po pierwsze – budżet, po drugie – komfort, po trzecie – kto będzie Ci towarzyszył. Czy zamierzasz wypoczywać samemu, z rodziną, z przyjaciółmi – wszystko to trzeba przemyśleć i opracować plan, dzięki któremu wakacje będą nie tylko niezapomniane, ale również bezpieczne. Jeśli tak to widzisz – dlaczego nie wybrać się nad polskie morze? Czeka nad nim cała masa interesujących lokalizacji, w tym komfortowe apartamenty Baltic Home.

Czytaj więcej: Świetny pomysł na wakacje

 

Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkę

Czytaj więcej: Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkęSłońce odbijające się w tafli wielkiego jeziora, rześki wiatr i poczucie absolutnej wolności. Kto ze spędzających lato w mieście o tym nie marzy?


Nic więc dziwnego, że mimo dostępności wielu egzotycznych destynacji, Mazury wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Szczególnie wielu jest wśród nich wodniaków, dla których mazurskie jeziora to wprost idealne miejsce. By do nich dołączyć, nie trzeba nawet posiadać własnego jachtu. Wystarczy bowiem wyczarterować go na stronie http://czarter4u.pl/. Tym bardziej, że w ofercie firmy są jednostki naprawdę dla każdego amatora wiatru, wody i słońca. Oto trzy przykłady na potwierdzenie tych słów.

Czytaj więcej: Czarter jachtów na Mazurach. Znajdź swoją jednostkę

Kilka sposobów na weekend w stolicy

Czytaj więcej: Kilka sposobów na weekend w stolicyWarszawa z racji swojego atrakcyjnego położenia i uprzywilejowanej pozycji miasta stołecznego jest miejscem, gdzie odbywa się wiele ciekawych imprez kulturalnych, targów i rozgrywek sportowych. Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy lub  gościem i zamierzasz spędzić tu weekend, to przedstawimy Ci kilka sposobów na udany pobyt w stolicy.

Czytaj więcej: Kilka sposobów na weekend w stolicy

Jak aktywnie wypocząć w górach?

Czytaj więcej: Jak aktywnie wypocząć w górach?Praktycznie każdy, kto jedzie w góry – a nie tylko do Zakopanego – nastawia się na aktywny wypoczynek. W dużej mierze jednak nie wiemy do końca, co takiego możemy robić w górach, jeśli nie przepadamy specjalnie za spędzeniem całego urlopu na wędrówkach.

Czytaj więcej: Jak aktywnie wypocząć w górach?

Hotel Okęcie – doskonałe miejsce na relaks w Warszawie.

Czytaj więcej: Hotel Okęcie – doskonałe miejsce na relaks w Warszawie.Masz stresującą pracę, w której długie godziny spędzasz za biurkiem lub w podróży? Odczuwasz z tego powodu bóle? Mamy na to sposób. Odwiedź Massage City Center – Hotel Okęcie w Warszawie i poznaj zbawienną moc masażu.

Czytaj więcej: Hotel Okęcie – doskonałe miejsce na relaks w Warszawie.

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy