Polish English German Russian
mapa atrakcji

Udane wakacje w Giżycku

Czytaj więcej: Udane wakacje w GiżyckuGiżycko to malowniczo położone miasto na Mazurach, które każdego roku przyciąga tłumy turystów zainteresowanych zwiedzaniem lokalnych zabytków i atrakcji, oraz żeglarstwem. To miejsce o wyjątkowym uroku i bardzo ciekawej historii - warto się z nią zapoznać, aby w pełni poznać charakter tego miasta. To nie tylko doskonałe miejsce wypadowe nad jeziora Kisajno i Niegocin, ale także dawna twierdza krzyżacka i pruska. Pomimo burzliwych dziejów i wielu klęsk nawiedzających miasto, Giżycko jest obecnie pięknym, zrewitalizowanym miejscem uwielbianym przez mieszkańców i przyjezdnych.

Czytaj więcej: Udane wakacje w Giżycku

 

Pielgrzymki i wycieczki szkolne z biurem podróży

Czytaj więcej: Pielgrzymki i wycieczki szkolne z biurem podróżyOrganizacja wyjazdu grupowego, czy będzie to wycieczka szkolna, czy pielgrzymka, może przysporzyć pewnych problemów.Nie każdy dysponuje wystarczającymi umiejętnościami organizacyjnymi, by szybko i sprawnie załatwić wszystkie niezbędne sprawy związane z takim wyjazdem we właściwej kolejności.

Czytaj więcej: Pielgrzymki i wycieczki szkolne z biurem podróży

Tanie noclegi we Wrocławiu - na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej: Tanie noclegi we Wrocławiu - na co zwrócić uwagę?Tanie noclegi we Wrocławiu przyciągają co miesiąc kolejne rzesze turystów, dla których najważniejsze nie jest spędzanie czasu w drogim hotelu, lecz aktywne poznawanie odwiedzanego miasta. W oferujących je hostelach możemy nie tylko tanio przenocować, lecz także poznać dziesiątki ciekawych osób z całego świata, które akurat również znalazły się we Wrocławiu w tym samym czasie, co my. Dowiedz się więcej o noclegach w stolicy Dolnego Śląska!

Czytaj więcej: Tanie noclegi we Wrocławiu - na co zwrócić uwagę?

Czym zajmują się biura wycieczkowe?

Czytaj więcej: Czym zajmują się biura wycieczkowe?Wiele istniejących biur podróży na polskim rynku zajmuje się organizacją wyjazdów motywacyjnych.

W zachodniej Europie wyjazdy motywacyjne dla pracowników są atrakcyjnym i cyklicznie używanym instrumentem marketingowym. W naszym kraju jest to ciągle nowa jakość, ale pracodawcy coraz częściej po nią sięgają. Wyjazdy takie są doskonałą formą przyznawania nagrody pracownikowi. Wyjazdy motywacyjne łączą program krajoznawczy z rozwojem pracowników. Dostarczają pracownikom niecodziennych odczuć, które są nieporównanie w wyższym stopniu skuteczne aniżeli pieniądze lub nagrody rzeczowe. Dlatego wyjazdy motywacyjne stanowią bardzo aktywny impuls do dalszej pracy.

Czytaj więcej: Czym zajmują się biura wycieczkowe?

Czas zaplanować wakacje - może Indonezja?

Czytaj więcej: Czas zaplanować wakacje - może Indonezja?Myśląc o wakacjach wyobrażamy sobie gorące i egzotyczne plaże, pełne niesamowitych widoków dżungle i zdumiewające smaki. Cóż, polskie morze jakkolwiek oferuje nam plaże, jednak daleko im do rajskiej atmosfery dalekowschodnich wysp. Tak więc zamiast znowu przeciskać się pośród smażących się plackiem bałtyckich plażowiczów, może warto zafundować sobie prawdziwie orientalne wakacje, po których wrócicie odmienieni i pełni energii? Zapraszamy do fascynującej Indonezji.Jeśli tegoroczne wakacje chcecie spędzić w krystalicznie czystej wodzie z widokiem na ponad 17 tysięcy rajskich wysp, podziwiając bajecznie kolorowe ryby i dymiące wulkany, to Indonezja jest Waszym kierunkiem. Czeka na Was przygoda pełna mistycznych świątyń, ogromnych smoków Komodo, tarasów ryżowych i egzotycznych smaków. Z nami każdy może skomponować swoje wakacje, podczas których zwiedzi najciekawsze miejsca, wespnie się po wulkanach, zobaczy z bliska orangutany lub nauczy się surfować. Możliwości jest dużo więcej. Chcesz zanurkować z rekinami przy rafie koralowej? Nie ma problemu. Indonezja to także kraj pysznych potraw, tętniący życiem pełnym wyjątkowej kultury, tańca i barw. Zadbamy o to, abyś zobaczyć i doświadczył jak najwięcej. Udaj się z nami w bajeczną podróż po Indonezji.

Czytaj więcej: Czas zaplanować wakacje - może Indonezja?

Reklama

Reklama W Odtur

Partnerzy